PATARIMAI IR KONSULTACIJOS


KALĖDOS - JŪSŲ LINKSMAM KOLEKTYVUI

Gal būt Jus sudomins mūsų įspūdingas pasiūlymas artėjančių žiemos švenčių proga – tai šiluma trykštantis Kalėdinis Latino šokių vakaras su specialiai šiai progai paruoštu meniu ir vakaro temą atitinkančia programa: Latino šokių pamokomis, Latino muzikos diskoteka su didžėjumi ir be abejo šampanu, kokteiliais, desertais bei Lotynų Amerikos karštais patiekalais.

Siūlome 3 šventinio vakaro programos ir meniu variantus: MINI, MIDI ir MAXI

Daugiau informacijos čia...


GYVENKIME GERAI

Kas gyvenime svarbiausia? - Vestuvės, įrengti namai šeimai ir kelionės savo malonumui... Todėl jus konsultuosime įvairių švenčių, vestuvių organizavimo, namų interjero ir apželdinimo klausimais. Čia rasite patarimų, kurį išsirinkti kelionės tikslą ar maršrutą, kokiame viešbutyje apsistoti ir ką būtina pamatytI.

 


Daug pinigų išleidžiantis, brangiai perkantis žmogus - tikrai yra nebūtinai “ger

ai gyvenantis”. Geresnę paslaugą ar prekę gauti pigiau yra visai ne gėdinga, o žymiai protingiau, nes nereikia gaišti tiek laiko pinigų uždirbimui, galima daugiau būti su šeima, artimaisiais, draugais.

Šiame tinklapyje pateiksime įdomių faktų, patarsime, kaip brangią prekę/paslaugą įsigyti pigiau arba išsiversti be jos ir nesileisti mulkinamiems.

Bus smagu, prasminga ir pigu.

Galite užsisakyti asmenines konsultacijas VESTUVIŲ organizavimo ir APŽELDINIMO klausimais.


MŪSŲ FACEBOOK PUSLAPIS

Parašykite
Paskambinkite